Diputación de Gipuzkoa Gobierno Vasco Donostia 2016 Donostiako udala Udalbiltza
 
 

Atxikimenduak

EH11kolore adierazpenari atxikimenduak

Izena Abizenak Lanbidea Elkartea Tokia
934. Maddi Sara Goikoetxea Juanena Antropologiako ikaslea Donostia
933. Luis Mai Plágaro Gaztelu irun
932. Mikel Díaz Oses Mendi Ingeniaria Lizarra
931. Mikel Yoldi Irakasle Iruñea
930. Angela Epalza Atxa Iruñea
929. Jaime Zelaia Zazu azafato ferroviario iruñea
928. Jose Angel Apaolaza LHko Irakaslea Bizarrain Altza
927. Ion Andoni Castillo Tíscar Lngilea Uharte
926. Maider Iriarte Legardon Garapenerako Elkarlana Donostia
925. arturo casado gotico castilla
924. JAIME CASTILLO SEIN EDUCADOR SOCIAL HONDARRIBIA
923. Alaitz Agirre Aizarna Gizarte langilea Donostia
922. LEIRE ORMAETXEA oriental (sabel) dantza irakaslea Hathor Donostia
921. Ana Anbustegi Irakaslea
920. Xabier San Sebastian Inda Musikaria Donostia
919. Ainara garate irakaslea orereta
918. kepa eskortza estevez iturgina orereta
917. Rosi Bellido Garcia Gasteiz
916. Ehari Lopez Ikaslea Antiguo
915. Beñat Garaio Mendizabal
914. Arantza Berrioategortua Landaluze irakaslea Atxondo
913. Txema Landa Aizkorbe jubilatua Euskaria Fundazioa Sarriguren
912. Raimundo Riquelme Zubelzu Empleado Gure Etorkia Santiago de Chile
911. Sergio Paricio Sola Desempleado Kalean Batu Pamplons
910. Jesus Mari Etxeberria Pagaldai
909. Goretti Erkiaga Ibarrra
908. patxi peña roman suhiltzailea Baztan
907. mañel serraugarte BIZIpotza HONEK ASTIGARRAGA
906. Goio Jiménez Morales langilea Tolosa
905. Ibon Idirin Reketa
904. Javier Sadaba Filosofo eta idazlea Portugalete
903. Xabier Sukuntza Eizmendi
902. kristian amorena musikaria DAMBA KAMELUAK ASTIGARRAGA
901. Joseba Basterra Arza Jubilatua Santutxu
900. Joseba A. Garaialde Manterola erretiroduna Hondarribia
899. Xabier Barber del Río ESK sindikatua Iruñea
898. Iruñeko Alde-Zaharreko Jai Batzorde Jai Berri Comisión Fiestas Casvo Viejo Pamplona Iruñea
897. Iñaki Lazkano Lizundia Kultur teknikaria Euskal Etxea Bartzelona
896. Anoetako Udala Anoeta
895. Ibarrako Udala Ibarra
894. Asteasuko Udala Asteasu
893. Adunako Udala Aduna
892. Berrobiko Udala Berrobi
891. Tolosako Udala Tolosa
890. Maider Irurozki Artajo
889. Gartxot Agirre Irakaslea Hirukide Tolosa
888. Xabier Sabalza Laskurain
887. Richard Weyndling kazetaria Iruñea
886. Kepa Yécora Jimenez euskara irakaslea STEE-EILAS sindikatukoa Iruñea
885. Mikel Urdangarin Alkorta Ingeniaria Zarautz
884. Kristina Morales Lopetegi Tolosa
883. Daniela Leal Estudiante Donostia-Guipuzcoa
882. Ane Eizmendi Alberdi
881. Julen Aranguren Aizpurua Immigrazio Teknikaria Donostia
880. Ane Etxeberria Arzak ikaslea
879. Loinaz Arizmendi Asla irakaslea
878. Virginia Basurto Eibar
877. Xabier Huarte Estanga Administraria Iruñea
876. Oscar de MIguel Funtzionarioa Iruñea
875. Niko Ibarra Gaztelumendi Komertziala Arrigorriaga
874. Juan Luis Perez Mitxelena Kantuegilea Bera
873. Frederik Verbeke Santurtzi
872. SAADIA AIT EL KHO AIT EL KHO DONOSTIA
871. José Miguel Colino Blanco Gizarte Langilea Gasteiz
870. Saioa Martinez de Lizarrondo Hezitzailea Atarrabia
869. Garbiñe Arregi
868. Patric ROUX Capmèstre del Festenau interregionau de las cultu Estivada Rodés
867. Peio SERBIELLE Abeslari Zuberoa
866. Amaia Rodriguez ikaslea Donostia
865. Atlas Fisioterapia Atlas fisioterapia zentroa Donostia
864. ASOCIACION BIDEZ BIDE Bidez Bide Elkartea GIPUZKOA
863. Virginia Fernández Bilbo
862. Iñaki Gonzalez Palomino diseinuegilea Bost talde grafikoa Bilbo
861. Gorka Chamorro Azkona Gizarte Hezitzailea Ugao
860. patxi gaztelumendi komunikazioa / agit prop 2.0 ekultura.net Larrabetzu EH
859. edurne fernandez gizarte langilea ALONSOTEGI
858. Jose Luis Otamendi Etxabe Irakaslea Azpeitia
857. joxean urkiola cuni bancario donostia
856. Mikel Camino De Andrés Agente cultural Syntorama Donostia
855. Mikel Mancisidor Iztueta ikaslea Andoain
854. Noemí Villaverde Antropóloga Bilbao
853. Mikel Muñoa Sainz ostalaria
852. Josu Villa Donostia
851. Itsaso Olaizola Donostia
850. JUNKAL BERNARDEZ LINARES DONOSTIA
849. Kamelamos Adiquerar Ijitoen Herria Kamelamos Adiquerar Donostia
848. Izaskun Urteaga Zubia Irakaslea
847. Antxon Sevillano Espacio Operario Zangotza
846. Mattin Troitiño Ciria Koordinatzailea Anitzak ekimena Donostia
845. Euskaltzaleen Topagunea Topagunea Euskal Herria
844. Fatuta Mohamed Leaburu
843. DIEGO ESTEBANEZ DONOSTIA
842. JOSU URANGA AROTZENA Ikastolako administraria Azpeitia
841. Oihana Zabaleta Barandarain Leitza
840. Kichwa Otavalo Técnico Cultural Asociación Cultural Kichwa Otavalo Euskal Herria Orio
839. ARITZ ORUESAGASTI EUSKAL HERRIA
838. Mikel Cruz Burutaran Dendaria Loiolako Sustrai aisialdi taldea Loiola (Donostia)
837. ana rivera armentia operario
836. ALBERTO MARTINEZ LOPEZ Técnico de Inmigración / Formador Social Haurralde Fundazioa Donostia / San Sebastián
835. Maider Garitano Irakaslea Bergara
834. Jabi Agirre Beitia Irakaslea Txantxiku ikastola Oñati
833. Maria Mungia del Pozo Lasarte
832. Zigor Zulaika Ingeneria Tehran
831. Ibai Urtasun Ikaslea Txantrea
830. Garazi Castaño Altza
829. Edurne Gomez Salbarredi Irakaslea Leitza
828. jose luis huarte azpiroz bibliotekaria leitza
827. Pilartxo Sagastibeltza Alduntzin Irakaslea (PT) Leitza
826. Isabel Balta Matsusaka Lima-Bergara
825. Jaime Gartzia Murgiondo Bergara
824. SORGINBANDA BATUKADA-DONOSTI BATUKADA ASOCIACION CASA DE LAS MUJERES DONOSTIA
823. Maite Lizeaga Errazkin Hernani
822. Muxika Gurrutxaga cruz jangelako langilea Donostia
821. Rosa Sebastián Alda
820. Asociacion Inmigrantes de Ghana Asumdwe ne nkabom Bilbao
819. Perkuneskak Emakumeen elkartea anitzak PERKUNESKAK Gasteiz
818. Leire Jainaga Urkia Irakaslea Eskola Publikoa
817. Ainhoa Sagastibeltza Behar bereziak diztuzten umeen laguntzailea Donostia
816. Eneko GORRI Euskara garatzaile Mintzalasai Arbona (LAPURDI)
815. kalean batu batukada Donibane EH
814. Filippo Aquilino Erizaina Iruña
813. Andoni Alvarez Gomez Ikaslea Pentatonix Folk Uribarri, Euskal Herria
812. EHI Euskal Herriko Ikastolak Hezkuntza Ikastolen elkartea Euskal Herria
811. Maddalen Lizaso Ikaslea Donostia
810. EDU SERNA ELGARRESTA irakasle Jaso Ikastola nafarroa
809. Koldo Camón Erostarbe Irakaslea Mendiola
808. Birjinia Mariezkurrena Idazkaria Leitza
807. Teresa Mariñelarena Zabala Lehen Hezkuntzako irakaslea
806. Txane Senar Lizarraga irakaslea Lizarraga Ergoiena
805. Txane Senar Lizarraga irakaslea Lizarraga Ergoiena
804. Amaia Tapiz Goldaraz Irakaslea Tolosa
803. Andoni Sagastibeltza Alduntzin irakaslea Leitza-Nafarroa
802. miren koruko gonzález galarraga irakasle ohia donostia
801. xabier mendiguren bereziartu donostia
800. nora goddi mendizabal irakaslea
799. Larraitz Otazo Mugaburu Urruña
798. Federeacion de Casas Regionales de Gipuzkoa Gipuzkoako Etxe Erregionalen Federazioa Gipuzkoa
797. Joxeantonio Lujanbio Etxeberria Erlezaiña Goizueta-Nafarroa
796. AURIA DIHARCE MARA-MARA FAMILI ELKARTEA BERANGO
795. BATUKADA MAMIKI GRUPO DE PERCUSIÓN BATUKADA MAMIKI BILBAO
794. Cofradía Tambor Amulleta percusion Amulleta erreneria
793. Igone Ezkurra Aranburu irakasle Burlata
792. Ana Gutierrez Uranga Hezkuntza Errenteria
791. Mikel Begiristain Madotz Electricista
790. IZASKUN ETXEBERRIA ZUFIAURRE IRAKASLEA ALTSASU
789. Alejandro Egurbide arautz
788. begoña garate irakaslea donostia
787. Jaime Goñi irakaslea Barañain
786. Joxe Begiristain Aizpurua Euskara Teknikaria Ataun
785. XANTI BEGIRISTAIN MADOTZ EUSKALTZALEA ETXARRI LARRAUN
784. Pascal Blanchet hostelero autonomo Québec Café Montreal, Québec
783. ROSI Bellido Garcia GASTEIZ
782. itxaso perez pison irakaslea begoña-bilbo
781. Esperanza Latina Latinoamericanos Esperanza Latina DONOSTI
780. Sandra Sanz Ormaetxea Superviviente Pasaia
779. ana soro kazetaria horregatik komunikazioa donostia
778. belén martínez berdintasun teknikaria donostia
777. August Dirks Zure Kapitaina Zoroen Itsasontzia * Barco de los Locos Pasaia
776. Rafael Sebastián Alda Irakasle
775. Oier Mendizabal Pilotaria hernani
774. Jon Urkijo Elortegi Ikertzailea
773. Saioa Crespo Andueza Irakaslea Tutera
772. TERESA VILLAR ZABALETA botikaria tafalla
771. denak taberna taberna gara tolosa
770. Sandra Llamas Gizarte langilea ADRA Gasteiz
769. Bilboko Konpartsak Animazioa Bilboko Konpartsak Bilbo
768. KAEBNAI ELKARTEA Hezkuntza KAEBNAI Donostia
767. Txerra Bolinaga ELEAK Arrasate
766. ELEAK Mugimendua Giza Eskubideak ELEAK Euskal Herria
765. IGE Zipiriñe Sopela Zipiriñe Gurasoen elkartea Zipiriñeko gurasoen elkartea Sopela
764. Aitor Huizi Izagirre Ikaslea Hernani
763. CLARA MENDIZABAL EGUIALDE Irakaslea Donostia
762. Mixel Etxekopar Musikari Hebentik Maule Zuberoa
761. Euskal Konfederazioa Euskalgintza Euskal Konfederazioa Ipar Euskal Herria
760. Abertzaleen Batasuna Politika AB Ipar Euskal Herria
759. Andrés Nicuesa Goienetxe Irunberri
758. Iñaki Gorostizu langilea Barañain
757. Maider Etxebeste Lasa
756. jon lizarribar lasarte hezitzailea urnieta
755. Agurtzane Insausti Aramendi Erizaina Pasaia
754. Miguel Maritorena Zubieta Kalitate Teknikaria Arraioz
753. Mª Jesus Zubieta Azcona irakaslea Arraioz (Baztan)
752. Irati Barandiaran Olaetxea doktoretza ikaslea Leitza
751. Fernando Iriarte Goñi Auxiliar Sanitario Zizur Nagusi
750. Larraitz Illarregi Insausti Ikaslea Pasaia
749. Aritz Lili Lekanda Ikaslea eta hezitzailea Laudio
748. JAVIER ZUBIETA JUBILADO SASOIA ORKOIEN
747. KARMELE ILLARREGI ELBERDIN Langabetua PASAIA
746. Iñigo Lujanbio Begiristain Energia berriztagarriak Kalitate saila Goizueta
745. Ramontxo Illarregi Elberdin Merkataria Pasaia
744. Josune Marzol Ormazabal Administraria Leitza
743. Urko Arozena Muxika Irakaslea Leitza
742. Itsaso Muruzabal Elezkano Haur Irakaslea Zeberio
741. Axier Villan Padura Tapicero Bolueta
740. Joxe Mari Azpiroz administratiboa Leitza
739. Josetxo Zabaleta Zabaleta Langilea Leitza
738. Ainara Urkiaga Martin Erizaina Igorre
737. Julen Bilbao Ayerdi Operario Igorre
736. June Lázaro Vidal ikaslea Sopela
735. ASUNTA VIDAL ZULUETA ERIZAINA ALGORTA
734. Oihane Goioaga Uriarte Irakaslea Igorre
733. Heleni Zabaleta Urkiola maistra Leitza
732. Jabi Tejedor Bengoetxea Euskara irakaslea AEK Burlata
731. MARI JOSE IBIRIKU ZIZUR NAGUSI
730. FERMIN MUGURUZA Musikoa Euskal Herria
729. Xabier Barber del Río ESK sindikatua Iruñea
728. Xabier Maritorena Zubieta Irakaskuntz Arraioz (baztan)
727. Mikel Illarregi Elberdin maixue Leitza
726. Ester Hernandorena irakaslea
725. Goretti Ruiz de Eguino Metalgintza Barañain
724. Jesús Sada Alzueta Jubilatua kaskallueta iruña
723. Juana Cañada Elizari Irakaslea Iruña
722. juan mari amenabarro maiz irakaslea tolosa
721. jose valdueza valdueza autonomoa construcciones valdueza Derio
720. Javier Martinez rurzun
719. Iñaki Martínez irakaslea
718. Mikel Tapia Arriada Langilea
717. Lurdes Mitxaus Irakaslea Barañain
716. Maider Agerre erakasle Ortzaize
715. Juan Manuel Gayarre Imizcoz JUBILATUA SASOIAK IRUÑEA
714. Amaia Azkoaga Aizpurua
713. Nekane Garasa Orio
712. Elena Goñi Soto Jubilatu SASOIA Iruña C/Mº Iratxe, 19-Bis-1ª
711. Elena Goñi Soto Jubilatua Iruña C/Mª Iratxe, 19-bis-1º
710. ASOCIACION KOLORE GUZTIAK
709. Maria Jesus Mouron Calviño Educadora Social Gitana Camelamos Adiquerar de Gipuzkoa Paseo de Zarategi nº 100 bajo oficina nº 6
708. Juan Carlos Jimenez Barrul venta Gitana Camelamos Adiquerar de Gipuzkoa Paseo de Zarategi nº 100 bajo oficina nº 6
707. Rakel Laspidea Arnedo LH Irakasle Sarriguren
706. Felix Martin Etxeberria Lopez Irakaslea Ipar Haizea Auzo Elkartea Donostia
705. Felix Martin Etxeberria López Irakaslea
704. Ekin Emakumeak Elkartea Eragilea Ekin Emakumeak Elkartea Arrasate
703. Pili Fraile Valencia Iruña
702. Marta Castillo San Roman Irakaslea Euskal eskola publikoa Gasteiz
701. Julen de Miguel Irakaslea
700. Patxi Domínguez Pentsioduna Barañain (Nafarroa)
699. José Luis Eslava Lekunberri Psicólogo Clínico Psicología Sin Fronteras Nafarroa Iruña
698. Jose Azpirotz Zilbeti Irakaslea Iruñea
697. Blanca Irurtzun Martirena Iruñea
696. Koldo Aldaz Ibarrola Haritz Berri Fundazioa
695. Jokin Arbizu Goñi pentsioduna Sasoia Iruña
694. Mikel Lizaso Iruñea
693. Eunate Zugasti Monton hezitzailea
692. Isabel Artieda Urrestarazu Basozaina Burlata
691. alberto g.galdeano irakaslea iruña
690. Aitor Zamalloa
689. nathalie salvadora ferran valles precaria escritor baiona
688. Colectivo El Salvador Elkartasuna
687. Inazio Agirre Arregi Erretiroduna Tolosa
686. Imanol Ucha Muniain Maisua Bilbo
685. Pilar Cabañas Iruñea
684. Gema Ubani Ibarrola florista Bilbao
683. Josune Apodaka Fernandez Dokumentalista
682. FLORENCIO ALONSO BUSTILLO jubilatua SASOIA BURLATA
681. Karlos Pérz Ojuel Iruñea
680. Susana Ubani Ibarrola Iruñea
679. izaskun juarez goñi
678. Begoña Garcia Egaña Jubilatua Donostia
677. Iñaki Urdanibia sarasola Doctor en Filosofia Donostia
676. Endika Zinkunegi Zubizarreta Asparrenako Ametzaga
675. Iñaki Berasategi Zurutuza Irakaslea
674. amets arzallus antia
673. Mikeldi Diez Aldama herritarra altsasu
672. mikeldi diez aldama herritarra
671. maria luisa mangado cortes irakaslea iruña
670. Txemi Gorostiza Vicente abokatua Uharte/Huarte
669. Susanna Sureda Romero Etxarri Aranatz
668. pedro oroz villanueva jubilatua sasoia iruña
667. Oihan Zubizarreta Langilea Arrasate
666. Eider Zumalde Pagoaga Irakaslea Arrasate
665. laura cantera vesga irakaslea
664. Xabier Errea Corvillo
663. Mikel Sarasibar Goñi Langabetua
662. Anjel Bergaretxe Agirregabiria KOOPERATIBISTA ARETXABALETA
661. Mikel Goldarazena Goñi Kirol Teknikaria Irurtzun
660. Oscar de Miguel Sagardia Funtzionarioa
659. Inaki Alforja Sagone dokumental zuzendaria Irunea,Txantrea
658. Félix Etxeberria Barandalla Jubilatua SASOIA Iruña
657. Nerea Castells Erdozain Iruñea
656. ENEKO BURUSKO SANCHEZ
655. Imanol Laspidea Arnedo irakaslea Sarriguren
654. GARAZI IRAIZOTZ Barañain
653. Joseba Otano Villanueva Ofizial administratiboa Administrazioan Euskaraz Taldea Iruñea
652. Iruñe Astitz Larunbe Ikaslea Barañain
651. M. Lourdes Larunbe Arretxe Idazkaria Barañain
650. Iñigo larrondo langabetua Errekalde(Bilbo)
649. Mikel Aingeru Auza Makutso Irakaslea Iruñea
648. omer arregi biain arrasate
647. julen urdanibia sagardotegiko langilea Hernani
646. Leire Larrasa Ziburu LAPURDI
645. Ion Erro Arbizu langabetua AFU Barañain
644. Raul Oloriz Espinal Trabajador de Osasunbidea
643. juanjo lautre jubilatua nafarroako pentsionistak martxan iruña
642. Beatriz Muruzabal Ganbarte jubilatua Sasoia Txantrea Iruña
641. Mª Victoria Erdozain Garde Jubilatua Sasoia Iruña
640. Nekane Madariaga Erdoziain Langabetua Iruñea (Euskal Herria)
639. XABIER AIESA JUAMPEREZ JUBILATUA
638. Gloria Zuazola
637. Violeta Calvo Ilundain Las Valium Urruña
636. Arantxa Ilarregi Moso
635. juanito juaniz ugalde jubilatua sasoia etxauri nafaroa
634. Larraitz Trojaola Berezibar Arrasate
633. mertxe urzainki jubilatua sasoia Iruñea
632. Juan Martín Rekalde Salinas Jubilatu nafarroako pentsionistak martxan Tafalla
631. Peio Sanchez Mendaza Urruña
630. KARMELE RESPALDIZA EZINTASUNEAN AMURRIO
629. Itxaso Garcia-Parreño jubilatua Sasoia Iruñea
628. xabier zubizarreta lasagabaster jubilatua arrasate
627. angel rincon huerta cic kortes
626. Marcos Pérez Abendaño sendagilea Carcastillo - Zarrakaztelu
625. Fernando Armendáriz Arbizu Iruñea (Euskalerria)
624. Karmele Karrera Agirrebarrena SASOIA Iruñea
623. Imanol Haranburu Karrera Irakaslea Oiartzun
622. Oihana Lopez Goñi
621. José Luis Díaz Monreal Manuel de Falla 2 1º D Iruña Jubilado SASOIA IRUÑA
620. Patxi Ventura San Juan Jubilado Militante de EKA -Partido Carlista Miranda de Arga
619. Sebastián Rosino Jubilatua SASOIA Iruñea
618. Galtzaundi euskara elkartea Tolosa
617. Xanti Jaunarena Jubilatua Iruña
616. Karlos Iribar Irakaslea Oiartzun
615. Patxi Erdozain Beroiz Jubilatua SASOIA Iruña
614. Abdul Haqq Salaberria Urbe Periodista European Muslim Union Foundation Donostia
613. Said Bahlat Empresario Asociación Cultural Islámica Al Fatiha Donostia
612. Xabier Solano maiza
611. CARLOS CUERDA EKONOMIALARIA NAIDER BILBAO
610. CARLOS CUERDA ECONOMISTA NAIDER BILBAO
609. Asier Larramendi Ikertzialea Paleontogia arloan EoFauna Donostia
608. itziar lazaro ardanza irakaslea sopela
607. Unai Garcia Mier Gizarte hezitzailea Iruñea
606. Igor Izurieta Beasain
605. Zorione Aierbe Beasain
604. Sabino Cuadra Lasarte Jubilatua. AMAIURreko diputatua Iruñea
603. Axier Goñi Arsuaga Basozaina Basauri
602. Gorka Bueno Urrizelki Irakasle
601. Josune Ortiz Atienza euskara teknikaria eta 11 gehiago Bilbo
600. Myriam Mugica Irakaslea Belém, Brasil
599. aitor txarterina mekanikoa, kontalaria iruñea
598. Lea Olaziregi BILBO
597. Bagera Donostiako Euskaltzaleen Elkartea Euskara Bagera Donostia
596. EHIGE Euskal Herriko Ikasleen Gurasoen Elkartea Hezkuntza EHIGE Euskal Herria
595. Euskararen Gizarte Erakundeen Kontseilua Euskararen Gizarte Erakundeen Kontseilua Euskara Kontseilua Euskal Herria
594. Patxi Xabier Lasa Aristu Graduado Social Presidente Fundación Gizakia Herritar. A título Iruña
593. BIGE GURASOEN ELKARTEA ESKOLA PUBLIKOETAKO GURASOEN FEDERAZIOA HEZKUNTZA BIZKAIA
592. Bizkaiko Sos Arrazakeria Sos Arrazakeria Bizkaia
591. Comunidad Islamica de Pamplona Iruñeko Komunitate Islamiarra Islam Comunidad islamica de Pamplona Iruñea
590. ARANTZA BEITIA MAMIKI BATUKADA BILBO
589. Juventudes Socialistas de Euskadi Asociación Política Juvenil JSE-Egaz Ramón Rubial Euskadi
588. SORTZEN-IKASBATUAZ Sortzen-Ikasbatuaz Euskal Herria
587. Sortzen Ikasbatuaz Ikastetxe Publikoen Sarea Hezkuntza Sortzen Ikasbatuaz Euskal Herria
586. ANTZART Dantza/Antzerki Taldea ANTZART TALDEA Basauri
585. Truca Rec TRuca Rec Bilbo
584. LA POSADA DE LOS ABRAZOS Giza Bazterkeriaren Aurkako Elkartea Bilbao
583. Katxarrada Perkusio taldea Batukada Brasileira KATXARRADA SESTAO
582. Aitor Laka irakaslea Iruña
581. BANDA BAT ELKARTEA BANDA BAT Donostia
580. JASONE OSORO IGARTUA IDAZLEA
579. SOS Arrazakeria Nafarroa SOS Arrazakeria Nafarroa
578. Karlos Olasolo Urkia
577. Alberto Galindo Hernández Asociación Asociación de colombianas y colombianos en el Pa Bilbao
576. saturnino celaya fano presidente sueti calli Euskal Ijitoen Elkartea ugao-miravalles
575. Tolosaldea Sahararekin Elkartea Elkartasuna Tolosaldea Sahararekin Tolosa
574. Rebeca Germán Almagro Trabajadora Social Alter Nativas, Iniciativas Interculturales Iruña
573. LEXURI AMELIBIA ERIZAINA MAMIKI BATUKADA bilbo
572. EUKENE ARANA VARAS publicista MAMIKI BATUKADA BILBO
571. Kike Amonarriz Gorria Soziolinguista Tolosa
570. SUSANA GARDEAZABAL IARRITU irakaslea MAMIKI BATUKADA
569. Niko Etxart Musikaria Euskal Herria
568. Bitxo Do samba Grupo musical Asociacion Balakulanya Bilbo
567. BANAIZ BAGARA ELKARTEA EUSKARA GUZTIONTZAT GIPUZKOA
566. Euskaltzaindia Euskara Euskara Euskal Herrria
565. Elda Barrero Dacosta Batukada Mamiki Bilbo
564. Asociaion Cultural Arabe Assalam Assalam Gasteiz
563. Comunidad Islamica Assalam Assalam Gasteiz
562. mercedes galdeano alonso gobernanta mamiki bilbao
561. bea medrano asenjo irakaslea mamiki batu bilbo
560. Asociacion de Senegaleses de Markina ASEMA ASEMA Markina
559. Etorkinen Aldeko Elkartea Jatorkin Jatorkin Tolosa
558. Alfonso Etxeberria
557. EUSKO LANGILEEN ALKARTASUNA SINDIKALGINTZA ELA EUSKAL HERRIA
556. Ekimen Kulturalak EIDABE Eidabe Bilbo
555. Gotzon Mujika Flores komeriantea Xilipurdi Antzerkia Zorrotza
554. TTR teatroa antzerkia Bilboko Artsenal Antzerki Elkartea Bilbao
553. David Buitrón Mena Auxiliar Administrativo Ecuador-Etxea Bilbao
552. EUSKAL HERRIKO BILGUNE FEMINISTA BILGUNE EUSKAL HERRIA
551. elkartzen euskal herria erakunde soziala euskal herria
550. BAI EUSKAL HERRIARI herri ekimena nazio eraikuntza BAI EUSKAL HERRIARI Euskal Herria
549. Eli Zubiaga San Jose Koordinatzailea Sortzen-Ikasbatuaz
548. Arantza Campos Rubio Irakaslea PLAZANDREOK Donostia
547. ROBERTO SALAZAR orientatzailea IGORRE
546. HONEK GKE astigarraga
545. JOXEMI JIMENEZ ARBIZU
544. Javier Ortega Lahera Injeniari Teknikoa Deustua
543. EHNE EUSKAL HERRIKO NEKAZARIEN ELKARTASUNA EUSKAL HERRIA
542. Ikasle Abertzaleak Ikasleak Euskal Herria
541. Marta Madariaga Urcelay idazkaria Bilbo
540. Mikel Mujika Goñi Bilbo
539. Ima Agiriano Murua Irakaslea Gasteiz
538. Edriga Aranburu Ikaslea Lekeitio
537. Fernando Rojo Tolosa Irakaslea Tolosa
536. Jaime Valverde Ikertzailea EHU Bilbo
535. STEE EILAS Sindikalgintza STEE-EILAS Euskal Herria
534. Patxi Manrique Iribarren Gizarte hezitzailea Bilbo
533. Ainhize Hernández Irakaslea okondo
532. Eriz Markes Magoa Eriz Magoa Gipuzkoa
531. Xabier Lexartza Argiarro gida turistikoa qiao-zubia Bilbo
530. edinson vilca-landauro latinokino-new york in bethanien berlín
529. elixabete alvarez uribarri idazkaria berlin-ugao
528. Merce Sarasola Madariaga Irakaslea Gasteiz
527. Jéssica Domínguez Gómez Técnica de cultura para el desarrollo Irun
526. Aitana Uria Gutiérrez técnica en educación para la sostenibilidad Bilbao
525. Jorge Freytter Franco Politologo Foro Social de Quebec - Grupo Latinoamericano Montreal - Quebec
524. Periko Solabarria gizarte ekintzailea Barakaldo
523. Langile Abertzaleen Batzordeak sindikalgintza LAB Euskal Herria
522. Kirmen Uribe Idazlea Ondarru
521. Gari . musikaria Euskal Herria
520. Euskadiko Langile Komisioak Sindikalgintza CCOO Euskadi Euskal Herria
519. Peio Aierbe Gipuzkoako SOS Arrazakeria Gipuzkoa
518. Maite Kintanilla Lete Aisialdian hezitzailea, kultur dinamizatzailea eta Soraluze
517. Pablo Angulo Bárcena Sociólogo Artziniega
516. Cesar Perez Nuñez
515. Mireya Perea Perea Defensora Dhs, ama de casa, Lic. Educación Federacion Coordinadora de Inmigrantes y Ref. de A País Vasco
514. Mario Humberto Calixto Montañez Educador, defensor DHs y periodista alternativo Asociación Colectivo BACHUE del País Vasco País Vasco.
513. Mikel Luloaga Aranburu BAI EUSKAL HERRIARI ekimena Euskal Herria
512. Janire Galarraga Abokatua Bilbo
511. Vicente Reyes Irakaslea Bilbo
510. Idoia Mendia Cueva Abokatua Bilbo
509. jorge gaztelu irakaslea larrabetzu
508. Joseba Koldo Buen Maquetín
507. Euskadiko Gazteriaren Kontseilua EGK Euskal Herria
506. Ainhoa Rodriguez Jimenezmr Gizarte hezkuntza
505. Urko Aristi Urdampilleta kazetaria Arribe
504. Saioa Bilbao Soziologoa Ellacuria Fundazioa Bilbo
503. Mikel Alzibar Alberdi Durango
502. MANU GOMEZ-ALVAREZ haceria arteak zawp bilbao bilbao
501. Centre Cultural Kultura Euskal Etxea Barcelona
500. Goizeder Martín Fernández Animadora Sociocultural
499. ascen segura gerocultora
498. marta garcia
497. Janeth Panesso Estudiante Porturaices Portugalete
496. Itziar Pildain Larrañaga Bizikidetza eta aniztasun mahaiko dinamizatzailea Urretxuko udala Urretxu
495. Iker Iraola Unibertsitateko irakaslea (EHU)
494. UNAI ARCELUS EGILEGOR artista intermusik donostia
493. Igone Fernandez Mariezkurrena kazetaria
492. Alaitz Berriozabalgoitia Galán Garai
491. KARMELE GOMEZ GARMENDIA BERDINTASUN AGENTEA LASARTE-ORIA
490. Erika Uranga Basterra Kultur Eragilea Plateruena Durangoko Kafe Antzokia Zornotza
489. BIZKAIKO URTXINTXA ESKOLA
488. David Urrutia Korkuera Langabetua Gasteiz
487. Mª Estíbaliz De Miguel Zabarte psikologoa Gasteiz
486. Itziar de Blas Fdz. de Gamarra itzultzaile Gasteiz
485. Cynthia Pidal Rodriguez Irakaslea Irun
484. Mikel Garmendia Ugarte itzultzailea Gasteiz
483. Yusuf Ibn Oroza empresario Consejo Islámico del País Vasco / Eusko Islamiar Donostia
482. Consejo Islámico del País Vasco Eusko Islamiar Kontseilua Islam Consejo Islámico del País Vasco Donostia
481. Ainhoa Bilbao Berrojalbiz Irakaslea Igorre
480. Eusko Eusko Ekintza alderdia naziogintza alderdi politikoa Orio
479. Alba Donadeu Grabalosa
478. Rafa Conde Martin Idazlea eta Irakaslea Euskal Nortasuna Elkartea (ENA) Abandoko Erripa kaleko seiko etxabean (Bilbo)
477. Urtza Garay Ruiz Unibertsitateko irakaslea (EHU) Santutxu
476. Joseba Sanz turismo gidaria Bilbo
475. patxi azparren olaizola euskara irakaslea Lizargorri Taldea Pasaia
474. Oihana Jausoro Arrasate
473. Isabel Aspe Montoya Zuzendari teknikoa Vitoria-Gasteiz
472. Amaia Garcia Lamo ostalaritza A fuego negro Donostia
471. Gotzon Mujika Flores Comediante Bilboko Artsenal Antzerki Elkartea Bilbao
470. Axun Gereka Zelaia Balmaseda (Bizkaia)
469. Izpiñe Soto rodíguez aktoresa Hortzmuga teatroa Bilbao
468. Hortzmuga teatroa
467. Joseba Ibarra Irakaslea Basauri
466. Gorka Ugalde Ugarte Informatikoa ULMA Handling Systems Bergara
465. Igotz Zorrozua Barruetabeña Gizarte Integrazioko Teknikaria Mungia
464. eneko muruzabal elezcano diseinugilea lonjaus design bilbao
463. AINTZANE OLABARRIETA KAREAGA Larrabetzu
462. Endika Guarrotxena Athletik-eko jokalari ohia eta Irakaslea Sopela
461. sara larripa acedo camara tv
460. Gotzone Rekondo Ferrero irakaslea Mairu Antzerki Tailerra Lesaka
459. Javier Pascual Otalora editorea Bilbo
458. Dani Saralegi Aristu Langilea Iruñea
457. Iñigo Andonegi Tegucigalpa, Honduras
456. Iban Galletebeitia Gabiola Eragilea LekittoBixirik Lekeitio
455. Andoni Olariaga Filosofian lizentziatua
454. felipe Izagirre esnal maixu jubilatu
453. Gontzal Fontecilla Saiz Ikaslea Bilbo
452. Imanol Garmendia Gaztañaga IbilTari KineMátik Moreaga
451. Asier Lauzirika Aranburu Ajangiz
450. Marijo Deogracias Horrillo Kazetaria Antzuola-Ajangiz
449. Amagoia Lejarza Zabala Irakaslea Gastéis
448. urtzi arana fruiz
447. roberto barriuso activista desazkundea bilbao
446. Aida Ochoa Garcia Ikaslea Bilbo
445. Oskar Perez Miguel Udaltzaina Urkabustaiz
444. Juncal Mencia Idazkaria Bilbo
443. Arkaitz Fullaondo Elordui-Zapaterietxe Ikertzailea
442. Sonia Carbó tabernaria salt (Paisos Catalans)
441. Iria Albert Ikaslea arenys de mar (paisos catalans)
440. Amaia BARRAGAN Ikaslea Bilbo
439. Antxon Agirre ikaslea Bilbo
438. Alberto Sanchez irakaslea Bedia
437. Maria Silva Medikua AMPA Mirivilla iakstetxea Bilbo
436. Oskar longo imatz ikerlaria Bilbo
435. Man-Kwan Chen Irakaslea Quiao-Zubia Bilbo
434. Elena Mendizabal Profesora Bilbao
433. Mertxe Casado Profesora Bilbao
432. Hage Fadali estudiante Izangai Sahara occidental
431. Sidi BABA Moh-Lamine maiatzak 20 Sahara occidental
430. Jesus MAri Sasiain Bilbo
429. Natalia Gardeazabal irakaslea Bilbo
428. Tanya Aranda gonzalez Bizkaia
427. Marta Perez Etxeandia dinamizatzailea Bilbo
426. Oiakue Azpiri Hezkuntza teknikaria Bilbo
425. KOldobike Perez de Iriarte Atezaina Tafalla
424. Xabier Les teknikaria Tafalla
423. Naia Muñoz komunikatzailea Bilbao
422. Arantza Arkauz Osakidetza Galdakao
421. Olatz malaxetxebarria Irakaslea Bilbo
420. Eulalia Marimon Bilbao
419. M. Begoña Ibarra Irakaslea Bilbo
418. MARIAN MENDIOLA BARANDALLA Psikologoa Askagintza Etxarri Aranatz - Hernani
417. Beñat Zarrabeitia Asensio Kazetaria Bilbo
416. Marta de los Hoyos voluntariado Lagun Artean Bilbao
415. txaber trojaola sukaldaria
414. olatz bayer irakaslea urkabustaiz
413. Estibalitz Bayer irakaslea Urkabustaiz
412. txema uriarte gonzalez irakasle ahaztuak 36-77 Bilbo
411. Karel Sterckx Flandria
410. Arkaitz Iztueta Ordizia
409. Joane Somarriba Arrola pp
408. Amaia Ocerin Ladrero Komunikazioa, internet soziala Bilbo
407. Maite Ramírez García funcionaria Bastida (Arabako Errioxa)
406. Jon Baranguan Yarza Gizarte Hezitzailea Eibar
405. RITXI MENDIGUREN EGAÑA Athletik-eko jokalari ohia
404. Ane Bengolain Elosegi Donostia
403. Eneko uribe autonomoa Ttakuntxo txalaparta taldea bermeo
402. LEIRE GARATEA GERRIKAGOITIA
401. Auxkin Sierra Uria Irakaslea Algorta
400. Miren Artetxe Sarasola langabetua
399. AMAIA URIARTE
398. kepa Martirena Baldes Osasungintzan empresa Bilbo
397. Josu Goiri Iturrizar Kulturgile Zaratamo
396. Agus Perez Antzerki kritikaria
395. Kristina Soto Martinez
394. TXANI RODRIGUEZ KAZETARIA/ IDAZLEA
393. Xabi Asa Trikitixa irakaslea Arbizu
392. Itxaso Moreno Aktorea London/Bilbo
391. paddy rekalde durango
390. Iñigo Zabaltza Sortzailea Bilbo
389. Jessica García Antón Informática Barakaldo
388. Walad aawah artista sahara
387. Idoia Chorro Informatika Euskadi
386. Enrique López
385. Beatriz Garro
384. Urrategi Alberdi Garate Azkoitia
383. Garikoitz Marin Jefe de sala Bilbao
382. Txema García Kazetaria Bilbo
381. PIRRITX, PORROTX ETA MARI MOTOTS KATXIPORRETAko lagunak pailazoak PIRRITX, PORROTX ETA MARI MOTOS Lasarte-Oria
380. Iñigo Javier Avila GArcia ikaslea Iruñea ( Txantrea )
379. Ainhoa Zarraga Otxoantezana automozioa Ondarroa
378. Koldobika Basabe Sebastian Musikoa HalaDzipo Kultur Elkartea barakaldo
377. Eva Saenz de Ugarte Eguskiza
376. urtzi urrutikoetxea Kazetaria Bilbo
375. Dani Álvarez Kazetaria Radio Euskadi - EiTB Bilbao
374. Raul Lopez Garcia artista TRUCA REC BILBAO
373. Maite Riaño Garcia-M. ? Goierri
372. Abdellah Boukhari Zaini
371. Adil Sobai Harotza Itsasondo
370. Iñaki Urrutia Zarza Actor Deustua
369. Jabi Zabala komunikazioa Bilbo
368. Samira Goddi Mendizabal Donostia
367. Unai Perez Liburuzain Bilbo
366. Nerea Olaziregi Martinez Irakaslea Deustua
365. Goio Sanz Arranz Diletante Por libre Larrabetzu
364. ion andoni del amo Durango
363. Aitor del Valle Sánchez
362. ASIER MENDIZABAL ARRUTI kamioi gidaria ZESTOA
361. lahbib laamar periodeco vizcaya lemoa
360. gregori boursier magasinier kanbo
359. Irati Mendiguren Cosgaya Komunikazioa Urtxintxa Eskola Laudio
358. Urtzi Ugalde Irakaslea Billabona
357. Esti Mujika Tolaretxipi
356. Koldo Leunda Beloki ikaslea Andoain
355. fernando sota virto ur mankomunitateko lankidea tafalla
354. Itziar Gaztañaga etudiant euskal herria Askatu
353. KARMELE DORRONSORO YURRAMENDI ORMAIZTEGI, GIPUZKOA 20216
352. thicoipe filipe artista lekorne
351. Raúl Cancelo Teatro
350. NAIA UGARTETXEA DE DIEGO kultura teknikaria Lekeitioko Udal Kultur Erakundea Lekeitio
349. iñaki lopez roldan kazetaria Bilbao
348. Oier Agirresarobe Hezitzailea Urtxintxa eskola Hernani
347. Gose Taldea
346. Arturo Izarzelaia Izagirre Irakaslea Aldauri Fundazioa San Frantzisko-Bilbo
345. Mariana Fernandez Castelli Profesora en Historia San Miguel - Argentina
344. Joseba Andoni MARDARAS Heras Maixu Bilbo
343. Paula Alfieri Ferreres Artes escénicas Mendata-Bizkaia
342. Amaia Etxeberria Iturriza Psikologoa Iruñea
341. Nora Alejos Azkona Irakaslea Bilgune Feminista Donostia
340. Nerea Luezas Pradales BILBAO
339. Maite Unzalu Ormaetxea Durango
338. aitor idigoras lasaga bruselas etorbidea 4 3a gasteiz
337. iratxe allende fernandez maistra portugalete
336. Xabier Euzkitze Komunikatzailea Zarautz
335. iñaki lizarbe Aristu Basoko Suhiltzaile Espartza(Galar)
334. Jon Mendinueta akustika ingeniaria Iruña
333. Jaione Apezetxea Ibarra
332. Txema EGIGUREN komunikazioa Hendaia
331. Ludi Viguera Olivan Irakaslea ARRIGORRIAGA
330. Pedro Ormazabal Artetxe Kultura Programatzailea Bilboko Udala Bilbo
329. Amaia Alvarez irakaslea
328. Ainara Arregi Lonbide idazkaria Iruñea
327. Estitxu Iturrate Santxo Euskara eta Kultura Teknikaria Gasteiz
326. Asier Galan Cousillas Zientzilaria Bilbo
325. Ondiz Barandalla Gordillo Hezitzailea Sopela
324. Exprai .com Marrazkilaria Iruñea
323. Leire Astorkiza Basañez Informatika Algorta
322. eñaut larreina zuazo ikaslea vitoria
321. Floren Aoiz Monreal idazlea Tafalla
320. Nagore Zuazo Corral Kultura teknikaria Deustua
319. Iñaki Perurena Harrijasotzailea Leitza
318. saturnino celaya presidente sueti calli euskal ijitoen elkartea ugao miravalles
317. HAIZEA NÚÑEZ PALACIO DONOSTIA
316. Xicu Ariza Fernández kazetaria Ixuxú Asturies-Euskal Herria elkartea Bilbo/Xixón (Asturies)
315. Ibon Lamariano Ingeniero Zibilla Bogotá
314. Joseba Ginés Eleno Hezitzailea Etxabakoitz Bizirik Iruñea
313. Jokin Melida Beltran de Heredia hezitzaile eta irakaslea Irun
312. OLGA HERRERA LUCAS GIZARTE HEZITZALIEA ASOCIACIÓN GITANA POR EL FUTURO DE GIPUZKOA (AGIF DONOSTIA
311. Naike Diez Urruzola Ikaslea Donostia
310. NAIARA SAMPEDRO PEREZ HEZITZAILEA ETA ZINEGOTZIA DONOSTIA
309. Joseba Andoni Larreategui Llamas antzerkia GOLOKA antzerki taldea Bilbo
308. Hutsa taldea musikaria taupaka Euskal herria
307. Leire Olza Puñal Euskara Irakaslea Iruñea
306. Josu Urkidi Garcia Vitoria-Gasteiz
305. Soraya Urkidi Landa Labastida
304. Manu Urkidi Garcia Vitoria-Gasteiz
303. Pedro Albite Unibertsitateko irakaslea UPV/EHU Donostia
302. Aitor EGIGUREN ALBERDI Formateur en Langue Sourde
301. Aintzane Gandiaga Gandiaga kultur eragilea Uhagon kulturgunea Markina-Xemein
300. Oscar Vizarraga Muñoz Director Comunicación KALE DOR KAYIKO Bilbao
299. ander sanchez txalapartari-musikari bilbo
298. Mikel Urdangarin Abasolo Musikaria
297. Patxi Suarez Fernandez Irakaslea Qiao-Zubia Kultur Elkartea . Euskaltxinarra. Bilbao
296. Anitzak Anitzak
295. Antxon Iñarrea Gómez Ekonomilaria
294. olatz Santocildes Martinez Gizarte Integratzailea Izarra- Urkabustaiz
293. Eneko Amezketa Rodriguez
292. Martha de los Hoyos Secretaria Bilbao
291. Amaia Urzelai Irakaslea Iruñea
290. Zesar Arroyo Ogara Actor DEABRU BELTZAK BILBAO
289. Blanka Agiriano Murua
288. Mikel Abasolo Trueba Bilbo
287. idurre gastañazatorre gorritxategi irakaslea
286. jare rock taldea bizkaia
285. Iratxe Moreno Fernandez etxekoandre
284. jon andoni lekue eguren abokatua Berlin
283. AITOR FERNANDINO HERNANDEZ AKTOREA
282. Iñigo Iraultza garcia rodriguez aktorea La Pez Kultur Elkartea Bilbo
281. Juan Carlos Muro Intxausti Economista Vitoria-Gasteiz
280. RAMON BAREA MONGE ACTOR
279. abdellah errguig auxiliar educativo / mediador social intercultural urgatzi legorretta
278. Amaia Balda Zuñeda
277. aitzol bilbao andres
276. Garbiñe Arrizabalaga Urkijo Pedagogo Donostia
275. Juanjo Marco de Carlos liburu-saltzailea Gure Liburuak Tafalla
274. Edurne Brouard Aldamiz euskara irakaslea Euskara irakaslea Bilbo
273. John Luhman Argiztatzailea
272. maite fombellida Aktorea Maruri
271. Nerea Lorente Usabiaga Maruri
270. izaskun aranbarri aranbarri
269. Amaia Sebastián azkarate
268. Aritza Castillo Gestor Cultural-Producción de Eventos Bilbao
267. Alfonso Cantera Herrán Educador Social herriKolore Barakaldo
266. Rakel Agirre Zandueta
265. Jon Zubiaga Aktorea / Musikaria
264. Rotaetxe kazetaria
263. MOhamed Bujari Abdulah Logista Sahara
262. Teresa Aldalur Juaristi auzoko Azkoitia
261. Carol Gutiérrez Araba
260. Fakun Aznarez Plataroti Kazetaria Berango
259. Javier Bonet Profesor IES Cantabria
258. Fernando Llorente de la Peña Jubilado Santander
257. Miera Juanjo
256. Javier Fernández de Jauregi Ruiz Musikaria Bilbao
255. Igor Elortza Bertsolaria Durango
254. Maite García Riobó Erizaina Pontedeume-Urduña5
253. ZIORTZA ETXABE UGARTE
252. Iñaki Plaza Murga Musikaria Iñaki Plaza band Urduña
251. Agustin Uriarte Gabikagojeaskoa enpresaria euskophone arrasate
250. Olatz Etxeberria ikusentzunezko ekoizlea Berastegi
249. maite iglesias cabrera ilearen estilista bilbo
248. Kepa Junkera Urraza Musikoa Bilbo
247. Eva Furundarena Langilea Bilbo
246. Arantza Andres Nire lana
245. mariola ginés viguera Bilbo
244. Inés Intxausti
243. Paula López
242. Maritxu Eizmendi Iraurgi dendaria Bilbo
241. Xabier Arraitz Ortiz de Urbina pentsioduna
240. Iraia Rojo Kazetaria Barakaldo
239. Leire Imaz Metalúrgia Azkoitia
238. Borja Vilas Sánchez Obrero Berlín
237. Mª Angeles Zabaleta jubilatua Bilbo
236. CLARA GINÉS VIGUERA BILBAO
235. Alexander Arregi Saratxo Irakaslea Deustua
234. maider borda barrios auxiliarra bilbo
233. mikel sagarna agirrezabala ikaslea
232. Txema Rojo ZOLI Bilbo
231. Patxi Paskual Gomez argiztapen eta soinu teknikari kric krac s.l. BILBO
230. Eider Garmendia Urretabizkaia Zaldibia
229. Oihana Garagarza del Valle Aisialdi begiralea Erandio
228. Garbitxu Deabru Beltzak zuzendaria Deabru Beltzak Bilbao
227. Omar Mostefa idiomas Grupo musical folklore andino y musica latina Donostia
226. janire fernandez ikaslea leioa
225. Martin Ostogain Etxeberria Funtzionarioa Durango
224. Alberte Sanmartín Montaña musikaria Barakaldo
223. Javier Barrena Atela
222. Aitor Arruti Aizpurua Kultur kudeatzailea Bartzelona
221. txelu angoitia argazkilaria durango
220. Xantiago Antero Etxeberria Ilusionista Donostia
219. Sergio Iribarren Galbete Txantrea
218. Ion Lopez Gazteria Teknikaria Oñati
217. ADUR EKINTZA KULTURALAK ADUR EKINTZA KULTURALAK PORTUGALETE
216. Ana Sagardoi Tanco irakaslea Otsagabia
215. Egoitz Askasibar Garai ESAIT Bilbo
214. Antton Bastero Txotxongilolaria Toni La Sal Otxandio
213. Ixiar Arratibel Imaz Udal langilea ESAIT Ibarra
212. kike pascual juanto oihaneko langilea ITZALTZU
211. Lurdes Imaz Gorostidi Kazetaria Bilbo
210. Aintzina Enbeita Igual Izarra
209. AInhoa Ibañez Garcia Beasain
208. Zuriñe Fernandez Alonso Hezitzailea Gazteleku Bilbo
207. Amaia Aiarra Jaurrieta
206. Josu Bilbao Castillo Director de casting Stock Umorea Getxo
205. Pepe TURRILLAS ARANZETA ESAIT Deba
204. nagore gonzalez mardones aktoresa bilbo
203. Alex Ule Zuleta Empresario GEMA Espeleologia Taldea Elorrio
202. Josu Olano Cuesta euskaltzalea Errioxaldea Gasteiz
201. Joxemari ibarburu arotzena Telebista produkzioa - Esait Donostia
200. Martxel Toledo Garmendia Koordinatzailea ESAIT. Euskal selekzioaren aldeko iritzi taledea Oiartzun
199. Marian Vesga Aliende Administrativa Eibar
198. Oskar Matute Garcia de Jalón Legebiltzarkide Alternatiba
197. gorka ganso komediantea Ganso&Cia Durango
196. Amaia Auzmendi Arrue Euskara irakaslea Ataun
195. Blanca Hernández Fonfría Heziketa bereziko irakaslea Ordiziaktz6g
194. Irune Uria Fernandez Bilbao
193. kimetz e. munitxa bide, ubide eta portuetako ingeniari urak bide taldea durango
192. hodei zenikaonandia arkitektoa urak bide taldea durango
191. idoia retegi disenatzailea biko komunikazioa durango
190. mertxe san epifanio publizista biko komunikazioa durango
189. Iñigo Mujika Onandia Ikaslea
188. Aitor Tellaetxe Zarandona Diseinuegilea Izarra
187. Javier Perez Psikologoa / Gizarte gaietako teknikaria EDE fundazioa Bizkaia
186. Manuel Moreno Martin Euskararen sustapena Gasteiz
185. MªJesus Garcia
184. Rosa Maria Ostogain Etxeberria Administrativa BERRIZ
183. Josune Insausti Ordiziako eta Gipuakoako Merkatari Elkarteen kudea DENDARTEAN - ORDIZIAN ORDIZIA
182. ENEKO NAPAL VILLANUEVA Diseinatzaile Grafikoa Arizala
181. Izaro Intsausti
180. Jone Eizagirra Hezitzailea Eskola publikoa Bilbo
179. Iride Ardanaz Murua Ordizia5
178. Ainhoa Nadia Douhaibi Arrazola Gizarte hezitzailea Bartzelona
177. Fernando Lukin Ustaritz Langilea Ordizia
176. fatimeto mohamed leaburu
175. Ixiar Eratsun Urtzelaieta euskara irakaslea Hernanialdeko AEK Hernani
174. Diana Franco Eguren Ikus Entzunezko Ekoizpena Social Sound Bilbao
173. Ane Azurmendi Lasa irakaslea Beasain
172. Oihana Pascual Manchado Irakaslea Bilbo
171. Imanol Ingunza Renteria
170. Arkaitz Arruabarrena Goikoetxea Irakaslea
169. Itsaso Bejarano Ormaetxea Galdakao
168. Patxi Martin Garcia comercial Ansoain
167. Maite Ingunza Renteria irakaslea
166. Itxasne Salinas Bilbo
165. Saioa Gonzalez del valle Andres
164. Lorea Zatika Rementeria
163. Maite Etxeberria
162. Mikel Ozaita Azpiroz antropologoa Ibarra
161. inaki otxoa de retana simon langabetua Gast Vitoria-Gasteiz
160. XUT KULTUR ELKARTEA Kultur XUT KULTUR ELKARTEA
159. koldo agirre mujika alkatea beasain
158. Unai Cobos de Juan Ikaslea Ordizia
157. Mikel Mendizabal Ikerketa Ik4 Lortek Ordizia
156. Itxaro Mendizabal Autonomoa ttiklik.com Beasain
155. Leire Barandiaran Barandiaran Administraria
154. Manoel Irixoa Cousillas injineru teknikoa (erretiratua) Fato Cultural Galego "DANIEL CASTELAO" TRINTXERPE-PASAIA (GIPUZKOA)
153. Fato Cultural Galego "DANIEL CASTELAO" TRINTXERPE-PASAIA (GIPUZKOA)
152. Nerea Manzisidor Mendizabal hezitzailea Beasain
151. Mielmari Imaz Mintegi Irakaslea
150. Iñaki Munduate Etxarri Ingeniari Donostia
149. Inhar Alvarez de Eulate Montatzailea Ordizia
148. Mikel Alberdi Antia G.U.S.A ko Langilea Zumarraga
147. rosa goitia auzmendi ordizia
146. luken mendiguren ikaslea ordizia
145. Ricardo Mendiola Egaña Hernani
144. Oihane Garmendia Hernandez Ingeniaria
143. Mikel ARRUABARRENA ZELAIA Beasain
142. Uxue Urzelai Dorronsoro Gipuzkoa
141. Iban Conde Martinez Beasain
140. Iñaki Aranburu Mintegi Langilea Arriaran
139. Yolanda Hernandez Tecnica Efectos Especiales Beasain
138. Oskar Soto Fernández Irakaslea Eskola Publikoa Beasain
137. angel m. irisarri lator jubilatuta donostia
136. Mikel Bergara Jauregi Disenatzailea Zaragoza, Aragoa
135. Joxi Azurmendi Altuna Komertziala ORDIZIA
134. Ainhoa Etxabe Jauregi
133. Leire Garmendia Hernandez Optika Granada
132. Ugaitz Garmendia Saldias
131. erea lopez ordizia
130. Benat Alberdi Arkitekto teknikoa Londres
129. Julen Agirre Iurrioz Irakaslea Ordizia
128. Oihana Arratibel Elizegi Erizaina Ordizia
127. Olatz Agirre Lesaka Informatikaria Irun
126. Jone Etxeberria Agirre Itsasondo
125. gorka rodriguez akarregi irakaslea pribatua lekeitio
124. eidabe ekimen kulturalak ekimen kulturalak eidabe Bilbo
123. ROBERTO MOSO GIL kazetaria Radio Euskadi Bilbo
122. josu unsion pabolleta langilea bera
121. koldo Oliden Lekuona Portularia
120. Miren Iñake Martinez Fonseca Traductora UPWARD (Uniting Peace With Actions Respect and Dig Estatu Batuak
119. Sara Martínez irakasle Iruñea
118. Inés Prieto Iriarte Iruña
117. Juan Mari Arrizabalaga Garmendia artegilea Donostia
116. Arantza Saenz de Ugarte Eguskiza Bilbao
115. Euskadi Cuba Elkartea
114. felix lapuente mariezcurrena ansoain
113. Haritz Arrizabalaga Garmendia Errealizadorea H produkzioak Usurbil
112. maite artetxe pujana kimikaria
111. Agurtzane Goiriena Lekue EHUko irakaslea Algorta (Getxo)
110. Andoni Iturbe Murguialday Bilbao
109. Agustín Ruiz Larringan Bizkaiko Txirrindularitza Federakundea Bizkaia
108. Izaskun Obieta Fresnedo Algorta
107. Josune Arandia Belaustegi Irakaslea Lemoa
106. Izaskun Betzuen Arana Hezitzailea Zaztaparrak Lemoa
105. Danel Zaballa Izagirre Gorputz hezkuntzako irakaslea I.E.S.ZALLA.B.H.I. GALDAKAO.
104. Jabi Zubizarreta Aranzamendi Pasai Antxo
103. Jabier Agirre Ortiz Temuko - Wallmapu - Chile
102. Aitor Irigoien Odriozola Kontablea
101. peio hariscain aramendi kamioilari HENDAIA
100. Teresa Sáenz de Ugarte Eguskiza funcionaria Bilbo
99. Iñaki Irigoien langilea Bilbo
98. Ibon Gereka Balentziaga Irakaslea Getaria
97. Aritza Erkizia Otegi Santutxu
96. IKER IRAZUSTA ETXEBERRIA IRAKASLEA IKASTOLASK DONOSTIA
95. xabier iturria isasti Biltegi lanak Zarautz
94. Beñat Garmendia Hernandez Gizarte ikertzailea eta Antropologoa Ordizia
93. Oihan Zubia Izagirre Getxo
92. Manu Jimenez Proiektugile Barakaldo
91. elixabet eizagirre gil langabetua maiatzak 20, saharar herriaren lagunen elkartea euskal herria-mendebaldeko sahara
90. Saroi Eizagirre Barrenetxea Ikaslea Naoned
89. xabi otegi ariztondo langabetua Tolosa
88. Enara Chamorro Armendariz Asterain
87. Jesus Garay Hinojal Irakasle SEADen Lagunen Elkartea Gasteiz
86. Jon Irazola irakaslea eta sindikalista Lekorne (Lapurdi)
85. Txus Argote Gainzarain AEK euskara irakaslea Gasteiz
84. Andoni Alvarez Gomez Ikaslea Pentatonix Folk Uribarri
83. Amaia Chorro botikaria Bilbo
82. Eneko Sagardoy Aktorea Durango
81. Ramuntxo Partarrieu grafizta Aiherra / baxe nafarroa
80. Karmele Beobide Urigoitia LHko irakaslea Zeanuri
79. urko olazabal ortiz de zarate langabezian
78. Lamine Fall Dieng Encargado Iruña
77. Elixabet Agirrezabal Bazterrika Administrazioa Iruña
76. Arkaitz Aranguren Egia Irudigilea Ugao
75. Mario Zapata Solano Soziologoa Iruñea
74. iñigo andres albisu sukaldaria antigua. gipuzkoa
73. Dioni Balda Leiva visitadores.labastida Bastida
72. Bekoerri Kultur Elkartea Bekoerri kultur elkartea Bilbo
71. Eider Olaziregi Martinez Educadora social Panpotx kultur elkartea Bilbo
70. Garbiñe Petriati Ijurra Hizkuntz Eskubideen Behatokia Iruña
69. Ikoitz Arrese Otegi Ikaslea Santutxu
68. Josi Oiarbide Alustiza Irakaslea Orio
67. Irrien Lagunak Kluba Euskal Herria milakolore
66. Idoia Marin Kortazar Irakaslea Zaldibar
65. Beñat Jauregi Artola Aholkularia Andoain
64. Fabián Morales Productor audiovisual Social Sound Bilbao/México D.F
63. XABIER IDIAKEZ FISIOTERAPEUTA DONOSTIA
62. lidia pousa gómez flamenko dantzari ta irakasle verea de enmedio Ermua
61. Mikel Urkizu Martin Liberala Berbaizu Deustua
60. Aitor Oteiza Olazabal Bai Euskal Herriari Pasai Antxo
59. Maima Mahamud Western Sahara
58. Joseba Barrenetxea Altuna argazkilaria Busturia
57. Aitor Narbaiza KAP Produkzioak Bilbo
56. Oskar Marcos Sagarzazu Administratiboa
55. Joseba Andoni Ruiz Golvano Farmazilari Bilbao
54. Encaracolada Ilustración Ilustradora Bilbao
53. Aintzane Castillo González Periodista Artistas de Navarra Iruarte Iruñea
52. Ana Bados Iruñea
51. Oskar Bañuelos Kazetaria Gasteiz
50. Gurutze Irizar Intxausti Erizaina Ormaiztegi
49. Alex Hernandez Langabetua Balmaseda
48. Harkaitz Martinez de san vicente Urriza Txalapartaria Txalap.art Zarautz
47. Gregorio Eizagirre Odriozola Pentsioduna Tolosaldea Sahararekineko kidea Tolosaldea
46. Aitor EGIGUREN ALBERDI
45. Ainara Bolibar Etxebarria Irakaslea Bilbo
44. Imanol Lara Zabaleta Kultur Xuter XUT KULTUR ELKARTEA Bilbao
43. asier korta ibarra irakaslea galdakao
42. kontxi ibiriku astrain
41. Abel Arriaga Altzibar Elgoibar
40. sebastian abad La terra madrid
39. Galder Perez Gonzalez antzerkigilea eta kazetaria Bilbo
38. Inaki Irigoien kazetari
37. kandido uranga aktorea
36. juan manuel feito guerrero educador piper txuriak, nuevas masculinidades bilbao
35. Jasone Gomez Alegria ikaslea
34. Edorta Jimenez idazlea Mundaka
33. Koldo Rodriguez Akarregi Euskalgintza lekeitio
32. Xabi Errotabehere Web Developer Sydney, Australia
31. Shanti Rodríguez Sánchez Gizarte-ekonomiako langilea Mendebala Jaialdia Sopuerta
30. mariano garcia martinez amo de casa bilbao
29. Iñigo Bilbao Sagastiberri Kazetaria Mexiko Hiria
28. Pablo Santamaria Torner ikaslea (gizarte hezkuntza) bilbo
27. Lander Arbelaitz Kazetaria Donostia
26. Gorka Rodriguez Akarregi irakaslea Lekeitioko Deabruak Antzerki Elkartea Lekeitio
25. Jon Martin Bertsolaria Oiartzun
24. Birjinia Lara zabaleta soziologoa Bilbo
23. Ihintza Orbegozo Igartua Bergara
22. Silbia Hernandez Arrazola Kazetaria Eibar
21. michel pitxu artiste peintre www.pitxu.net Bruxelles Belgique
20. Txekun López de Aberasturi Ibáñez de Garayo psicólogo Iruñea
19. Joseba Ginés Eleno Hezitzailea Burlata
18. ARTURO CASADO SOLIDARIO CASTILLA
17. Josu Trueba Leiva Argazkilaria Ondarru
16. Joseba Eguren Garai Irakaslea Eskola Publikoa Bilbo
15. Xabier Mujika Mujika Irakaslea Eskola Publikoa EH
14. Imanol Larrea Mendizabal Soziologoa Bartzelona
13. Irene Hurtado de Saratxo Mendieta itzultzailea
12. Oskar Ginés Eleno Irakaslea
11. Ander Egiluz Beramendi Kazetaria Algorta
10. Eneko Bilbao Arbide irakaslea
9. Olatz Fernandez Collar Abokatua
8. Xosé Estévez Rodríguez historiador
7. Imanol Agirre kulturgilea Bilbao
6. Mikel Martinez Aktorea
5. Nagore Iriondo Urbistazu Irakaslea EHU Bilbo
4. Karolina Almagia Suárez Kazetaria Bilbo
3. Iosu Martinez Ortigosa Historialaria Bartzelona
2. rafa rui-wamba larrea inventor igorre
1. Armando Bayer Zabala Diseinuegilea BOST talde grafikoa Bilbo